Letový Simulátor 2020 X DELUXE FlightGear Letadlo Letadlo Vrtulník Sim DVD USB

120.39 Kč

Dostupnost: Skladem

g1107

Jak obejít Lodní problém, do vaší země

A poté Přejít na : Vyberte si náhodné adresy a přidat to pro vás možnosti dopravy a pokračovat v nákupu.

Letový Simulátor 2020 X DELUXE FlightGear Letadlo Letadlo Vrtulník Sim DVD USB

FlightGear Flight Simulator 2020

Realistické, propracované a profesionální sim

Tento letový simulátor je dvě desetiletí v rozhodování, což má za následek vysoce propracované, detailní a ultra realistický zážitek z létání! S podporou až 20 000 reálných letištích po celém světě, šance jsou, že pokud to existuje v reálném životě, existuje v tomto simulátoru. Vyberte si z více než 600 letadel a létat od nejmenší po největší letadla, vrtulníky a dokonce i vzducholodě! Máte svobodu létat kdekoliv, kdykoliv, den nebo noc, a zažít maximální letové simulace!

✈️ Standardní Edice ✈️

Obsahuje všechny funkce uvedené níže.

✈️ Premium Deluxe Edice ✈️

Obsahuje všechny funkce uvedené níže, PLUS exkluzivní letadla pack!

Získat PŮVODNÍ PixelClassics Vydání!

Toto je PŮVODNÍ PixelClassics Vydání, a naše nejnovější verze uvolněna! Hlavní letový simulátor je součástí spolu s plnou svět scenérie a bonus letadla pack. PixelClassics je původní tvůrce a první nabídnout tuto Deluxe Edition na eBay. Hodně času a úsilí bylo vynaloženo dávat dohromady vše, co FlightGear má co nabídnout, což je to, co udělal tento balíček tak populární. Vyberte si PixelClassics a obdržíte originální a stále nejlepší vydání k dispozici. Všichni ostatní jsou jen napodobeniny, že nedostatek inovace. Podpora PixelClassics zakoupením tohoto produktu, a budeme i nadále inovovat a zlepšovat tento balíček, aby zajistily, že vždy nabízí nejlepší FlightGear zkušenosti.

Důležité Upozornění...

To NENÍ produkt společnosti Microsoft, a proto není kompatibilní s FSX add-ons. Je to však realistické, propracované a profesionální simulátor, obsahuje všechny funkce uvedené níže, a to vše za výjimečně nízkou cenu. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zeptat, než si koupíte.

787 létání nad mořem

Funkce

PixelClassics Edice obsahuje nejnovější FlightGear, plus PLNÉ world wide scenérie a bonus letadla. Obdržíte PŘESNĚ tak, jak inzeroval, USB, nebo disku jako na obrázku v ochranné pouzdro. Maloobchodní box NENÍ součástí balení.

Kompatibilní s Windows A Mac OS X (10.8 k nejnovější). Viz níže pro úplný seznam podporovaných platforem.

ZDARMA aktualizace pro život!

Velký výběr letadla připraven k letu, od klasiky až po moderní, od malých k velkým.

S více než 600 letadel! Budete mít víc, než jste si kdy mohli zvládnout v životě!

1000+ livreje k dispozici jako zdarma ke stažení!

Více než 20.000 reálném světě letištích k dispozici.

Správné pomůcky, označení ranveje, umístění a přístup osvětlení.

Automaticky stáhne aktuální počasí z internetu, jak budete létat.

Přírodní šikmých drah na základě NASA terrain elevation data.

Přejděte tento simulovaný svět pomocí skutečné letectví grafy a pro IFR praxi.

Pojezdové dráhy k dispozici pro mnoho větších letištích (a to i včetně green center line světla v případě potřeby.)

Směrové letištní osvětlení, které se plynule mění intenzitu jako relativní zobrazit změny směru.

Připojit na multiplayer serveru a létat se svými kamarády.

Realistické 3D zvukové efekty.

Přesné terénu po celém světě, na základě nejvíce nedávno vydala SRTM data terénu. Tři obloukové sekundy rozlišení (cca 90m post rozteč) pro Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe, a Austrálii.

Obsahuje pokročilé multi-monitor zobrazení podporu pro vytváření obtékat kolem styl vizuální systémy.

Realistické scenérie zahrnuje všechny jezera, řeky, silnice, železnice, města, obce, land cover, atd.

Realistické denní dobu modelování s správné osvětlení a stínování letadla a scenérie.

Krajina noční osvětlení s pozemní osvětlení soustředěna v městských oblastech (na základě skutečné mapy) a světlomety viditelné na hlavních silnicích. To umožňuje realistické noční lety VFR létání s schopnost rozpoznat měst a postupujte podle silnice.

Vstupní Zařízení: i Když můžete používat jen klávesnici a myš, je to vysoce doporučeno, že budete používat joystick, nebo dva držet gamepad. Knipl a pedály jsou také kompatibilní.

RCAF 372 o létání mraky

Přesné A Detailní Model Sky

Tento simulátor implementuje velmi přesné denní dobu modelování se správně umístil slunce, měsíc, hvězdy a planety pro zadaný čas a datum. To můžete sledovat aktuální počítačové hodiny času, aby správně místo, slunce, měsíc, hvězdy, atd. v jejich aktuální a správné místo ve vztahu k zemi. Úsvit je v Londýně teď, to je svítání v sim právě teď, když můžete najít sami sebe ve virtuálním Londýně.

Slunce, měsíc, hvězdy a všechny planety sledovat jejich správné kurzy po obloze. Tento model rovněž správně bere v potaz sezónní vlivy, tak máte 24 hodin na sever od Polárního kruhu v létě, atd. Také osvětlit správně umístěny měsíc se správně umístěny slunce získat, jaká fáze měsíce pro aktuální čas/datum. V souhrnu, pokud se to děje v reálném životě, to je také děje v tomto sim!

letadlo kokpitu

Množí Se Zobrazí Podporované

Vestavěná podpora pro ovládání více displejů z jedné instance aplikace. Kromě toho, to také má nativní síťový protokol, který může být použit k pohonu více monitorů na více počítačů z jednoho hlavního počítače. Matrox TripleHead2Go box (MTH2G) jsou podporovány jako dobře. Při použití s MTH2G, že je možné vytvořit 3 kamer na jediném okně a nastavte parametry zobrazení pro každou kameru, aby byl zohledněn skutečný svět oddělení vašeho displeje.

Štítky:Rc Simul, Pro Hemeroidy, Letu Nástroj Simulátor, Diy Rudder Pedals Letecký Simulátor, Sim Racing Spínači, Joystick Fly, G Track, Saitek, FMC, M3u.

Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka/Model NIC

Napsat svou recenzi!

Letový Simulátor 2020 X DELUXE FlightGear Letadlo Letadlo Vrtulník Sim DVD USB

Napsat svou recenzi!

Související produkty