SD1 konstantní teploty pájecí stanice anti-statické domácnost opravy 60W pájecí žehlička integrovaná pájecí stanice

383.38 Kč

Dostupnost: Skladem

g125

Vlastnosti:

PID (Proporcionální-integrační-Derivační) technologie často odkazoval se na jako magic teplotní kompenzace technologie; anti-static design, rychlý ohřev, přesná regulace teploty. Kompletní Sada Obsahuje: 60W pájecí stanice s boční držák pájky držák (Vyměnitelné); Vestavěný držák páječky k odpočinku žehlička bezpečnosti. A je dodáván s čisticí houbou odstranit zbytky z pájení pro další použití. Tento produkt je vyroben pro začátečníky, stejně jako expert a předčí vaše očekávání, s jeho kvalitou a dlouhou životnost pro všechny pájecí žehlička v této cenové kategorii. Ideální pro DIY hobby, PCB/SMD/SMT pájení, domácí spotřebiče opravy, tovární výroby, průběh učení pájecí stanice kit.

Specifikace:

O zpětnou vazbu

Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám 5 hvězdiček. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s naším plánem a služby, prosím, vyjádřit pozitivně a přidat 5 hvězdiček. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich produktů nebo služeb, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Po obdržení platby, budeme vám pozitivní zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, prosím, obraťte na náš zákaznický servis. Budeme udržovat vysokou úroveň kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než učiní neutrální nebo negativní komentáře na nás tak, že můžeme vyřešit váš problém uspokojivě. Pokud nevíme, nebudeme schopni vyřešit problém!

Štítky:Vysoušeč Vlasů Pájení železa, Horkovzdušné Stanice, Digitální Pájecí Stanice, Horký Vzduch Stanice Elektrické, Pájecí Stanice, T26, Horkovzdušné Pájecí Stanice, žehlička Pájky, Rework Stanice, Micro Hot Air Station.

Původ KN(Původu)
Model horkovzdušný svařovací stanice
Číslo Modelu SD1

Napsat svou recenzi!

SD1 konstantní teploty pájecí stanice anti-statické domácnost opravy 60W pájecí žehlička integrovaná pájecí stanice

Napsat svou recenzi!

Související produkty