Wall Art Malířské Plátno Minimalistický Červený Květ Plakát Botanické Tisk Pivoňka Obrázky pro Obývací Pokoj Ložnice Moderní interiér

115.91 Kč

Dostupnost: Skladem

g13

Informace O Výrobku

1,Naše plátno je kyselina zdarma, archivní kvalitní plátno. 2,používáme špičkové latexové inkousty na bázi vody, které jsou lepší pro solventní inkousty. 3,ZARÁMOVANÉ PLÁTNO - to jsou ruce natažené našimi odborníky a zabalené vysoce kvalitní SPF dřevěné rámy kompletní s visící hardware nainstalován. Ty přicházejí Připraven k Zavěšení! 4,PLÁTNĚ - jsou to právě otisky na plátno a dřevěný rám. Tyto jsou bezpečně dodávány válcované za tepla v přepravní zkumavce jako na obrázku níže. 5,Všechny naše Zarámovaná Plátna nesou zrcadlo fólie pro dokonalý 3D efekt. 6,V případě, že Plátno Tisků, tisk bez ohraničení. Pokud potřebujete 3cm bílým okrajem, laskavě uveďte to do poznámky při zadávání objednávky.

Obrázek Show

Produkt Úvod

Balíček Displej

O Lodní Dopravy

-Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná, nebo dokončit dříve, než místo pořadí. -Balík bude odeslán prostřednictvím ePacket, China post nebo Goldencar.cz Standardní Doprava zdarma, prosím, kontaktujte nás, pokud chcete, expresní doručení. -Obvykle termín dodání by byl během 7-20 dnů, ale očekávané datum dodání bude ovlivněna zvyky, počasí atd, někdy to může trvat trochu déle, dostávat, Prosím, kontaktujte nás, pokud jste neobdrželi balíček prodloužit vaši objednávku ochranu času.

O služby

Budeme dělat naše nejlepší služby, které uspokojí kupující, prosím, kontaktujte nás, pokud tam je nějaké kvalitní problém , položka není obdržela atd., vrácení peněz nebo výměna je přijatelné. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu dříve, než kontakt. Díky za vaši podporu. Hezký Den !!

Štítky:Botanic Tisk, Obrázek Růže, Chemie Dekor, Starožitný Botanické Plakát, Botanická Botanické Hubnutí, Botanická Tisk, Viktoriánské Botanical Art, Umění Male Nude, Knihy Abstraktní Umění, Plakát Tarot.

Režim rámečku Nerámováno
Typ Plátno Tisků
Styl abstraktní
Tvar Svislý Obdélník
Rám No
Podpora Základní Plátno
Značka E-HOME
Formulář Jeden
Technics Sprej Malování
Střední Vodotěsné Inkoust
Originální No
Předměty Květina
Materiál Plátno

Napsat svou recenzi!

Wall Art Malířské Plátno Minimalistický Červený Květ Plakát Botanické Tisk Pivoňka Obrázky pro Obývací Pokoj Ložnice Moderní interiér

Napsat svou recenzi!

Související produkty