Upgrade 3.2 palcový TFT Portapack H2 HackRF Jeden RTL SDR Platform Software Definované Rádio vývojová Deska s Baterií Anténa Shell

362.89 Kč

Dostupnost: Skladem

g29

Popis Upgrade 3.2 palcový TFT Portapack H2 HackRF Jeden RTL SDR Platform Software Definované Rádio vývojová Deska s Baterií Anténa Shell

Hardwarová Konfigurace:

- 3.2" TFT 240 * 320 displej

- Navigační spínač

- Audio výstup

- Vstup pro mikrofon

- DC 2.1 rozhraní

- 4-vrstva zlata deska

- ROŠ proces (vyváží do Evropy a Ameriky)

Přidat PortaPack, aby váš software definované rádio HackRF, a opustit svůj laptop za sebou! Na PortaPack připojí k HackRF a dodává, LCD dotykový displej, ovládací prvky navigace, jack pro sluchátka, hodiny reálného času, slot pro micro SD kartu.

Stačí přidat USB baterie (baterie není součástí balení) a jste připraveni prozkoumat rádiového spektra, ať jste kdekoli. Na PortaPack firmware pracuje s rychlými procesory na architektuře ARM ve vašem HackRF. Žádný počítač je potřeba (s výjimkou firmware přeprogramování).

Funkce:

- 3.2", 240 x 320 RGB LCD displej s odporovou dotykový panel.

Čtyři-způsob, šíp, tlačítka, otočné kolečko a zvolte tlačítko.

- Mince baterie pro uchování nastavení a data / času (baterie není součástí balení).

- Slot pro Micro SD kartu pro přenos dat a ukládání kódu

- SSB, AM, úzkopásmové FM, širokopásmové FM audio signál, s cascade spektra.

- Širokopásmové (18MHz) spektra a kaskády analýzy.

- Sledování lodí (AIS), automobile (TPMS), E utility pult transpondér (ITRON ERT).

- HackRF režimu běží HackRF firmware pro použití s SDR hostitelském počítači software.

- Kalibrace PPM pro přesnější ladění.

- Režim spánku šetří energii vypnutím displeje.

Vlastnosti:

- Vaše HackRF bude pokračovat v práci s počítačem na bázi SDR software, když jste dal PortaPack v "HackRF režimu".

- PortaPack je kompatibilní pouze s HackRF Uno. To není kompatibilní s první HackRF Jawbreaker design. Pokud máte RF shield nainstalován na vašem HackRF, PortaPack by měl být v pořádku. Kompatibilita s HackRF Blu je experimentální. Proprietární Blu uvádí dobré výsledky s menší rušení mezi audio kondenzátory PortaPack a mechanické záhlaví kapely. Pokud vaše Modré HackRF nemá hlavičku, kapela nainstalován, měli byste mít žádné mechanické problémy.

- PortaPack vyžaduje externí baterie (baterie není součástí balení). Žádné USB připojené baterie by měla fungovat, i když se liší v kvalitě a špatně určené baterie může aplikovat šum regulátor napětí do rádia.

- PortaPack a HackRF Osn nenahradí váš kapesní rádio přijímač. Citlivost příjmu se pohybuje od kapely ke kapele, ale nebude provádět, stejně jako skutečné rádio přijímat.

Obsah Balení:

(Volitelné)

- PortaPack H2

- Hackrf jeden

- Shell

- Anténa

Platební Podmínky 1.Přijímáme PayPal pouze.

2.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor PayPal.

3.Platba musí být doručena do 7 pracovních dnů od ukončení aukce.

4.Jsme loď na eBay nebo Paypal adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše eBay a Paypal adresa je správná, než budete platit. Dodací Podmínky - Pro vzdálené regiony, jsme bude účtovat další náklady na dopravu. Obvykle to stojí kolem 35USD-50USD. Budeme vás kontaktovat, poté, co vaše platba. Díky za pochopení. Návrat Podmínky 1. Pokud obdržíte vadné položky, prosím, laskavě informujte nás během 14 dní. Budeme vás o návratu instrukce pro výměnu nebo vrácení peněz.

2. Pokud jste si zakoupili v nesprávné stavu, UPOZORŇUJEME, že popíjení a manipulační poplatek nebude náhrada, vše, zpáteční lodní poplatek by hradí kupující, pokud není položka DOA.

3. Vyhrazujeme si právo odmítnout veškeré výnosy pro objektivní důvody. Cel A Daní 1. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty do ceny zboží nebo poštovné náklady. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

2. Vyhnout se nějaké zbytečné problémy, zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu, informujte nás, co bychom měli deklarovat jeho hodnotu před odesláním. Zpětná vazba 1. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit nás, neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás a vždy zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro všechny naše zákazníky.

2. Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi, prosím, laskavě zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 star DSR. Pokud tam je nějaký problém, objednávky, prosím, neváhejte a kontaktujte nás za prvé, my jsme zodpovědný a důvěryhodný prodejce, bude následovat to pro vás co nejdříve.

Štítky:Hf Antény Sdr, Sdr, Rtl Sdr, Hackrf Jeden, HACKRF JEDEN SDR, Dab-tv, Noelec, Reproduktor Portapack H2, Hackrf, Sdrplay.

Model 1 portapack h2
Číslo Modelu portapack h2
Displej 3.2" TFT, 240 * 320
Model 2 hackrf jeden
Původ KN(Původu)
Značka TZT
Certifikace NIC

Napsat svou recenzi!

Upgrade 3.2 palcový TFT Portapack H2 HackRF Jeden RTL SDR Platform Software Definované Rádio vývojová Deska s Baterií Anténa Shell

Napsat svou recenzi!

Související produkty