Pohovka polštář four seasons univerzální, Evropské minimalistické kombinaci polštář pohovka vlasy ručníkem

204.50 Kč

Dostupnost: Skladem

g292

Nákup Poznámky 1, tento produkt je jediný, jednotková cena na prodej 2, specifikace výrobku a rozměry jsou označeny podle šířka x délka 3, sedák, záda ručník, ručník na ruce může být univerzální, dávejte pozor, aby vybrat vhodnou velikost

4, celá sada sedací soupravy je třeba koupit odpovídající počet velikostí (poznámka: pozorně se podívejte na obrázek z měření pohovka), 70cm série: pohovky je méně než 60cm a 70cm série pohovka polštář se používá. Délka může být zvolen v závislosti na net velikost 10-30cm.

90 široký série: sofa šířka net velikost je 60-75cm, vyberte 90cm rozkládací polštář. Podle skutečné velikosti, délka může být 10-30cm.

110 cm široká série: sofa šířka net velikost přes 75cm vyberte 110cm široká pohovka polštář, délka je 10-30 cm větší, než je čistý rozměr.

Opěradlo ručník: opěradlo má šířku 80 cm nebo méně a 70x70cm. Vyberte si 90x90cm pohovka polštář výše 80cm.

Zábradlí: Zábradlí může být použit s 70x70cm nebo 90x90cm pohovka polštáře, přímo vedle sebe nebo diagonálně položen přes šířku přebytečné části mohou být zavěšeny na obou stranách loketní opěrky.

Madla: vyčnívající část skloviny může být stanovena s vhodnou velikostí pohovka polštář jako 70x70cm nebo 90x90cm. Pokud vyčnívající část je malé, to nemusí být stanovena

Štítky:Ubrousek De Bain, Baby Mini Ručník, Pohovka Na Opěrku Hlavy, Dítě ústa Ručník, Opice Ručník, 2 Sedačková Pohovka Kryt, Kryt Ikea Pohovka, Vlasy Ručník Microfib, Ručník Tygr, Kryt Pohovka Spandex.

Materiál Míchání
Použitelné Pohovka Sekční Pohovka
vzor Plain Barvené
Vzor Typu Solidní
Výroba Pohovka Ručník
Styl Moderní
Velikost customize
Číslo Modelu q

Napsat svou recenzi!

Pohovka polštář four seasons univerzální, Evropské minimalistické kombinaci polštář pohovka vlasy ručníkem

Napsat svou recenzi!

Související produkty