Originální Náhradní Baterie Pro xiaomi Redmi Poznámka 4 poznámka 4 Pro Redrice Poznámka 4 Poznámka: 4X High-end Verze BN41 Originální 4100mAh

181.66 Kč

Dostupnost: Skladem

g354

Značka:Xiaomi

Atributy produktu: 100% Originální Originální

Typ baterie: BN41

Kapacita baterie:4100mAh

Mezní hodnoty napětí: 4,4 V

Kompatibilní s: Pro xiaomi Redmi Hongmi Note 4 Poznámka 4 Poznámka: 4X High-end Verze

Baterie Země Původu: Čína

Balení specifikace: bulk balení (bublinková obálka taška)

Xiaomi Redmi Note 4X Baterie dvě Baterie verze:

Tato baterie verze je BN41 Pro Xiaomi Redmi Note 4X High-end Konfigurace Verze

Další baterie verze je BN43 Pro Xiaomi Redmi Note 4X Standardní Verze

Tento produkt zajistí, že nákup od výrobců mobilních telefonů, příslušenství, prodejní kanály, naprosto 100% originální původní.

Důležité: Nové Lithium-Iontové baterie musí být PLNĚ NABITÁ a PLNĚ VYBITÁ 2 až 3 krát před tím, než se PLNĚ STABILIZUJE. Prosím, pamatujte, že nové Lithium-Ion baterie, plný výkon a dlouhou životnost je dosaženo pouze po 2 až 3 cyklech úplného nabití a vybití. Poté, co jste jít přes 2 až 3 cykly, budete nikdy muset stav baterie znovu! Všechny hovoru a doba v pohotovostním režimu jsou přibližné, v závislosti na dopravce, nastavení sítě, síle signálu a vybraných funkcích. Hovoru a doba v Pohotovostním režimu bude nižší v Analogovém režimu, jak je uvedeno výše. Vážení zákazníci a přítel: když si koupíte svůj produkt,pokud se stane něco neobvyklého:neobdržel zboží, nebo v rozporu s popisem, nebo z jiných důvodů nejste spokojeni. Prosím, nenechávejte neutrální (nebo negativní )zpětnou vazbu, nebo otevřít případě, snadno, prosím, neváhejte a napište, kontaktujte mě. Budeme dělat naše nejlepší služby, aby váš problém vyřešit. Jsem přesvědčen, že dobrá komunikace může vyřešit všechno. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Budeme loď vaše položky, jakmile je to možné poté, co jste provedli platbu. Pokud vaše položky došly zásoby nebo jakékoli jiné problémy. Řekneme vám, co nejdříve. Normálně jsme loď, Hong Kong Letecky, Singapur Letecky. Mezinárodní Doprava vyžaduje složitější lodní postupy. Pokud položka není dorazil po očekáváním den nebo jakoukoli jinou otázku. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém.

Štítky:Baterie Bn40, 4x Případě Redmi, Baterie Redmi, 5000mah Baterie Li Ion, Baterie Bn42, Základní Deska Bn94, Baterie Bn41, Baterie 5000 Mah, 37 Baterie, Bn41 01660b.

Originální nebo Ne Originální
Certifikace Kvality ce
Kompatibilní Značka Xiaomi
Číslo Modelu BN41
Značka Xiaomi
Kapacita baterie(mAh) 3501mAh-5000mAh
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Originální Náhradní Baterie Pro xiaomi Redmi Poznámka 4 poznámka 4 Pro Redrice Poznámka 4 Poznámka: 4X High-end Verze BN41 Originální 4100mAh

Napsat svou recenzi!

Související produkty