24V 250W motor Kartáč regulátor Otáček pro Elektrické kolo kolo a skútr

255.73 Kč

Dostupnost: Skladem

g418

24V 250W motor Kartáč regulátor Otáček pro Elektrické kolo, jízdních kol a skútrů Tento bod je kartáč regulátor pro elektrické kolo, motor, který má 2 kabelů motoru. Podmínka: Zbrusu Nový Vhodné Napětí: 24V Uzavřeno Motor: 250W Motor Kartáče Nejnižší Pracovní Voltege: 20V ± 0,5 V, Velikost: 75x50x35mm Kupující je třeba vědět:

P rýže nezahrnuje pojištění a daně z dovozu země, žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost, díky za pochopení.

Vzhledem k době, rozdíl mezi Čínou a ostatními zeměmi, při procházení produktů v mém obchodě, jsem nemusí být online, ale prosím, být jisti, budu prohlédnout v obchodě každý den, pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, pošlete mi zprávu, já vám odpovědět co nejdříve. Pokud uděláte objednávku, budu dodávat zboží v co nejkratší možné době. Děkuji vám za vaše pochopení a podporu.

Kromě toho, na logistiku, a to buď v Číně po Leteckou Poštou nebo EMS, někdy to nemusí zobrazit v reálném čase logistické informace ve vaší objednávce , prosím, nebojte se, já budu vždy dotaz logistické informace na oficiálních internetových stránkách, a aby se screenshoty, a pak poslal k vám.

Štítky:8 Palcový Kolo Kolo, Střídavý Motor Regulátor S Lcd, Baterie Skútr, Claxon Skútr, 48v Ovládání, Kontrola Kola, 350w Elektrický Skútr, Uhlíkových Vláken Elektrický Skútr, 200w Elektrický Skútr, Ovládání Skútru.

Typ Regulátor
Značka L-rychlejší

Napsat svou recenzi!

24V 250W motor Kartáč regulátor Otáček pro Elektrické kolo kolo a skútr

Napsat svou recenzi!

Související produkty