4 Nože Tepla Powered Sporák Ventilátor Log Dřevo Hořák Ventilátor Klidné Černá Domů Krb Ventilátor Efektivní Distribuci Tepla Bytové Doplňky

1 171.70 Kč

Dostupnost: Skladem

g458

4 Nože Tepla Powered Sporák Ventilátor Log Dřevo Hořák Ventilátor Klidné Černá Domů Krb Ventilátor Efektivní Distribuci Tepla Bytové Doplňky

Bullet Body: 1、Ekologicky self-poháněl: termoelektrický modul se chová jako malý generátor k pohonu ventilátoru motoru.Žádné baterie nebo elektrické nutné!

2、Bezpečnost design: pec podpora je z eloxovaného hliníku, který může odolnost na vysoké teploty a až 752°F (400°C); nebude deformovat nebo vyblednutí, i když to je práce na vysoké teplotě po dlouhou dobu.

3、Delší životnost: fanouškovská základna je vybavena bimetalové bezpečnostní zařízení, které bude postupně zvedněte přední ventilátor chránit TEG a motor.

4、úspory Energie: Žádná elektřina, teplo jízdy, to pomáhá, aby se teplo rychle, rovnoměrně a stabilně v místnosti.Umístěte ventilátor v hladkou, rovnou plochu na horní části kamen.

5、Aplikace: Vhodné pro dřevěné, plyn nebo pelety paliva kamna, elektřinu, volný běh, plně energeticky efektivní a úsporné.

Vlastnosti:

Auto start: Modernizaci technologií, vyšší rychlost a větší objem vzduchu.Poháněn teplo generované dřevěná/uhlí nebo pelety hořák.Poskytuje větší pohodlí a 28% snížení v kamnech dřevěné.

Ekologicky self-poháněl: termoelektrický modul se chová jako malý generátor k pohonu ventilátoru motoru.Žádné baterie nebo elektrické nutné!

Bezpečnost design: pec podpora je z eloxovaného hliníku, který může odolnost na vysoké teploty a až 752°F (400°C); nebude deformovat nebo vyblednutí, i když to je práce na vysoké teplotě po dlouhou dobu.

Delší životnost: fanouškovská základna je vybavena bimetalové bezpečnostní zařízení, které bude postupně zvedněte přední ventilátor chránit TEG a motor.

Úspora energie: Žádná elektřina, teplo jízdy, to pomáhá, aby se teplo rychle, rovnoměrně a stabilně v místnosti.Umístěte ventilátor v hladkou, rovnou plochu na horní části kamen.

Aplikace: Vhodné pro dřevěné, plyn nebo pelety paliva kamna, elektřinu, volný běh, plně energeticky efektivní a úsporné.

Specifikace:

Materiál: eloxovaný hliník

Výchozí teplota: 60 ° C (122 ° F)

Maximální provozní teplota: 340 ° C (644 ° F)

Proudění vzduchu: 180-250 CFM (kubických stop za minutu)

Hluk:

Barva: černá

Hmotnost(cca): 1350g celková hmotnost, čistá hmotnost 830g

Výrobek výška: cca 22CM/8.66 v

Výrobek šířka: cca 20,3 CM/7.99 na

Produkt tloušťka: cca 16 CM/6.30 v

Jediné velikost balení: 26*22*16 CM

Balení Seznam:

1*Krb ventilátor

Štítky:3d Elektrický Krb, Kamna Na Dřevo, Deactivators, Fireplac, Kámen Krbová Kamna, Ventilátor Kamen, Dekor Elektrický Krb, Tábor Kamna, Bioethanol, Oheň Krbu.

Typ Krb ventilátor
Velikost 22x16x20.3cm
Typ Instalace Volně stojící
Číslo Modelu Krb ventilátor
Použití Vnitřní
Materiál Eloxovaný Hliník

Napsat svou recenzi!

4 Nože Tepla Powered Sporák Ventilátor Log Dřevo Hořák Ventilátor Klidné Černá Domů Krb Ventilátor Efektivní Distribuci Tepla Bytové Doplňky

Napsat svou recenzi!

Související produkty