Cross stitch soupravy,Vyšívání vyšívání sady s tištěným vzorem,11CT-plátno pro Domácí Dekor Obraz,Krajina Plná NCKS066

460.65 Kč

Dostupnost: Skladem

g481

Cross stitch soupravy,Vyšívání vyšívání sady s tištěným vzorem,11CT-plátno pro Domácí Dekor Obraz,Krajina Plná NCKS066

Značka: KAKÁ Cross stitch

Název produktu: Cross stitch kit

Aplikace: domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárek

Materiál vláken: bavlna a hedvábí

Tisk na plátno: Vysoká-přesnost Vytištěný vzorek

Výšivky Rozsah: Plný

Plátno typ: Monomer

O vlákna množství: S 30% větší množství vláken, absolutní dost.

TIPY: jeden vyšívací nitě mohou být rozděleny do 6 pramenů, pro tento 11ct,prosím, použijte 3 prameny jeden steh a 2 vláken pro zadní steh.Nepoužívejte nitě fold, jinak vyšívací nitě nebude stačit.

Cutton závit(Skutečné natáčení)

Zdravé

Použitím původní eko-bavlny v Sin-ťiangu, Čína,Pomocí dvou dobách opalování technologie,Rafinovaný od 18 procesy,Aby bylo dosaženo vysoké pevnosti, dobrý lesk, nevyblednou,není snadné se hromadit v perfektní kvalitě.

Hedvábné vlákno(Skutečné natáčení)

Krásné mercerace

Hedvábné vlákno je vyrobeno z bavlny, kreslení, silikonový olej, vysokou stabilitu stereotypy a barvení,hedvábný lesk a textura,Světlé barvy, silný smysl pro trojrozměrné,hotový obraz je realističtější.

Super vysoká Přesnost

Pomocí pokročilých high-přesné zařízení,Tisk je velmi přesný,Naprosto bez zkreslení,barva je jasné a snadno identifikovat.

Vyšívací Jehly

Robustní a odolný

Použijte originální korejský profesionální vyšívací jehly,Robustní, těžké deformace při ohýbání.Jehly bod, je čistá,hrot jehly násilně vloží prst břicho také není poranit ruce,kolem hlavy chrání ruce.

Produkt Efekt Zobrazení

VÝZVA: obrázky výše jsou skutečné fotografie našich výrobků (CKA0001 Los).Produkt, který obdržíte, protože model je jiný, může být výše uvedený obrázek, velikost, barva, množství, atd. nemůže být zcela konzistentní,To je normální jev.

plátno a závity

CT udává počet čtverců na jeden palec (2,54 cm).Čím menší číslo, tím větší je mřížka, čím je číslo větší a menší mřížky.

9CT odkazuje na palec včetně 9 mříž, se čtyřmi prameny výšivky line výšivky, tři prameny výšivky line groove, tkaní je velmi jednoduchý, vhodný pro čistý nováček;

11CT je palec včetně 11 mříž, se třemi prameny výšivky line výšivka, dvě vlákna výšivky line groove, tkaní obtížnost střední, vhodné pro začátečníky, zdatné;

14CT je palec včetně 14 mřížky, s dvěma prameny výšivky line výšivky, s jedním prameny výšivky line groove, tkaní obtížnější, vhodné pro zdatnější.

Ilustrace

Ilustrace celého steh výšivky metoda

Opatření

1. tkaniny složené dvakrát, vytvoření "deset" slovo brankovišti, najít střed, průsečík, podle výkresu středové body označené číslo řádku, najít odpovídající vyšívací nitě, jehly, ve středu tkaniny jehly vyšívání.

2. Na začátku a na konci není uzel jehlu, Nastavte stranou asi 1 cm závitu a stiskněte tlačítko na zadní straně tkaniny.

3. jeden čtvereček představuje jeden steh, plný steh, barva bloku v obrázku nepředstavuje skutečné výšivky barvu čáry.Prosím, určit počet řádek podle čísla řádku z výběru výšivky line.

4. první vyšívané méně, po naplnění více.Pro velké plochy barev, první obrys vyšívané, a pak vyplňte dovnitř.Pro vzory, které mají pouze dvě nebo tři barvy a potřebují časté stehy, můžete pracovat s více jehlami najednou.

5. Šití je třeba se vyhnout z jedné oblasti do druhé daleko od sebe.Protože výšivky line za látky, zejména tmavší čáry, objeví se na přední části plátna, tak prosím, dokončit oblast první, a pak začít vyšívat další oblasti.

6. vyšívat směr k být konzistentní, aby se načrtnout kontury, aby práce živější, v vyšívání schéma dokončí posledním krokem je háček okraj.

1. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.A my vám odpovíme do 24 hodin s výjimkou víkendů.

2. Pokud se nějaké problémy přijde k vám, prosím, nedělejte si starosti.Můžete nás kontaktovat jako první.Slibujeme, budeme se snažit vše, aby vám pomohl.

3. Věnujte, prosím, pozornost času, rozdíl mezi námi.Pracujeme v Číně.

Časový harmonogram naší Pracovní doby.

Společný problém

1.Vypadá to velmi obtížné vyšívat, můžu to dokončit?

Často vyšívané cross-stehu přátelé by měli vědět, vyšívat čas, nejvíce bolesti hlavy není výšivka, ale většinu času je zbytečný na bod mřížky.Nicméně, naše KAKÁ křížkové je přesnost tisku.Vzor je vytištěn na vyšívání, tkaniny, což eliminuje čas počítat mříž.Tak to bude mnohem rychlejší, v době dokončení.

2.Tak velký obrázek, můžu vyšívat na dlouhou dobu, vyšívat nitě není dost, jak to udělat?

Naše KAKÁ cross stitch všechny vyšívané vlákna jsou více než skutečné dávkování o 30%.Vyšívané tři prameny, vyšívací nitě bude více.Kromě toho, budete potřebovat pouze následovat vyšívací nitě pořizovací cenu zaplatit příslušný poplatek, bude to být život-dlouhé doplněk závity.

3.Po obdržení zboží, mám pocit, nespokojený, může se vrátit?

Jsme se zavázali k převzetí zboží po máte jakékoliv nespokojenosti je, mohou být vráceny, ale budete muset nést náklady na dopravu tam a zpět.Pokud je produkt kvalitní problém, round-trip náklady na dopravu jsou hrazeny námi.

Štítky:2021 Bikiny, Las Puzzle, Křížkové, 5d Diamond Malování Mír, Diy Elektron Kit, Sada ženy, 5d Diamond Malování, Galter Spodní Prádlo Set, Křížkové Radost Neděli, Výzdoba Domů.

Původ KN(Původu)
Rám No
Materiál 100% Bavlna
Vzor Typu scénický
Vnější Obal PAPÍROVÝ SÁČEK
Značka NoEnName_Null
Plátno Typ Monomer
Použití Obrazy
Plátno Způsob Balení Složené
Styl Moderní
Název produktu cross stitch kit
Výšivky Rozsah Plné Vyšívání
Místo produkce zhejiang, čína
Čínská Známka Kaká cross stitch
Tisk Na Plátno Vysoce přesné Vytištěný vzorek
ČÍSLO VÝROBKU NCKS066
Typ Balíček

Napsat svou recenzi!

Cross stitch soupravy,Vyšívání vyšívání sady s tištěným vzorem,11CT-plátno pro Domácí Dekor Obraz,Krajina Plná NCKS066

Napsat svou recenzi!

Související produkty