XGIMI Mogo Pro+ 1080P Smart Přenosný Projektor s Android TV Automatické Korekce Lichoběžníkového zkreslení Auto-zaměření Projektoru Domácí Kino

14 921.03 Kč

Dostupnost: Skladem

g586

Award-Vítězný Návrh

XGIMI je věnována poskytovat inovativní produkty s vynikající kvalitou za skvělou cenu. Naše úsilí získali silné uznání v průmyslu a mezi naše miliony uživatelů. V posledních 5 letech, XGIMI získal 35 autoritativní mezinárodní design a inovace ocenění.

Malé a Jasné

1080p Full HD rozlišení u tak malé produktu — ty již nebudou muset vybrat mezi přenosný projektor a vysoké rozlišení. XGIMI pokročilé automatické zaostřování technologií je zajištěno, že promítaný obraz bude vždy jasný a světlý.

Malý a Chytrý

XGIMI MoGo Pro+ dodáván s XGIMI nejnovější Automatická Korekce Lichoběžníkového zkreslení funkce — můžete získat obdélník obrazu v sekundách z boční projekce.

Rychlé a Přesné

Je vybaven XGIMI exkluzivní eagle-eye vnímání systému, který poskytuje nepostřehnutelné automatické ostření a multi-úhly automatická korekce lichoběžníkového zkreslení funkce.

Malé a Neuvěřitelné

XGIMI MoGo Pro+ je poháněn Harman-Kardon dual-reproduktoru. Zvuk je profesionálně laděný do Zlaté Ucho Lab, což znamená, že MoGo Pro+'s reproduktorů je vyvážené a ideální pro jakýkoliv druh hudby. Můžete také použít ji jako externí Bluetooth reproduktor přes Bluetooth nebo 3,5 mm Audio Kabel.

Malý a Lehký

Tělo je pouze 14,7 cm (5,8 inch) vysoká, a čistá hmotnost je 0,9 kg (1.98 lbs). Jako velikost láhev s vodou, který nezabírá mnoho místa a může být snadno dát do sáčku.

Integrovaný Stojan

Integrovaný stojan je skryta ve spodní části MoGo Pro+. To může dosáhnout 0-30° nastavení elevace.

Nenápadné Automatické Ostření

MoGo Pro+ se rychle autofokusu, když je zapnutý nebo přesunuta — to může udržet obraz jasný za všech okolností.

Malé Tělo, Velká Paměť

Ne internet na cestách? Nebojte se! MoGo Pro+s 2GB + 16 gb paměti je možné uložit až 10 filmů a 1 000 skladeb, takže vaše oblíbené obsah je vždy s vámi během vaší cesty.

Ultra Dlouhá Životnost

Na MoGo Pro+ využívá vysoce efektivní LED zdroje světla, což umožňuje jeho projekcí zůstat dokonale ostré, jasné a zářivé po celou jeho životnost LED 30 000 hodin. Abys mohl koukat na 4 filmy s MoGo Pro+ každý den pro příštích 10 let.

null

null

Štítky:Disco Laser, Byintek Projektor, Mogo Pro, Mini Projektor, Projektor, Sršeň, Laserový Projektor, Projekt Obrazovce, H1 Xgimi, XGIMI.

Projektivní Režimu Zadní Projekce
Původ KN(Původu)
Kontrastní Poměr 10,001
Zrcadlení Displeje chromecast
Korekce Lichoběžníkového Zkreslení ±40 stupňů
Bluetooth 4.2/5.0
Značka XGIMI
Certifikace OEEZ
Měřítko Obrazovky 16
Projekční Vzdálenost 1.2
Wifi 2.4/5GHZ
Zdroj Světla led
Hmotnost 0.9KG
Systém Android 9.0
Projekční Technologie DLP
Číslo Modelu XK03S
Kompatibilní Rozlišení 2k/4k
Typ Mini
Zoom ZAMĚŘENÍ
Moc 45w
Standardní Rozlišení 1920x1080(1080P)
Domácí Kino Projektor No
Použití Domů
Ansi Lumenů 300
Předpokládané Dimenze 30 až 300 palců
Velikost 146 x 105.5 x 94.5mm
Přenosný Ano

Napsat svou recenzi!

XGIMI Mogo Pro+ 1080P Smart Přenosný Projektor s Android TV Automatické Korekce Lichoběžníkového zkreslení Auto-zaměření Projektoru Domácí Kino

Napsat svou recenzi!

Související produkty