AKTIVNÍ Průša Mini Oboustranné Texturou PEI lakovaná Jaro Ocelového Plechu 190*190 mm

505.69 Kč

Dostupnost: Skladem

g587

ENERGICKÝ 190x190mm Průša MINI oboustranné Texturou PEI Jaro Ocelového Plechu s práškovým nástřikem PEI Vybudovat Deska pro 3D tiskárny Částí

Produkt:

1.Texturou/hladký - oboustranné PEI jaro ocelového plechu (texturou a hladké)*1 (na jedné straně je síla potažené PEI a další strana je PEI list preapplied)

2.Oboustranné Texturou - Dvojité boční prášek potažené texturou PEI jaro ocelového plechu.

Poznámka: nepoužívejte ACETON NA PRÁŠEK POTAŽENÉ PEI STRANĚ!!!!

To, co je skutečné, prášek potažené PEI? Barva musí být oranžová(světle zlatá). Průša použití černé oceli, to je důvod, proč to vypadá v černé barvě. Obecně platí, že můžete tisknout PLA, PETG, TPU a některé silné stickness vláken bez topení. Pokud ne, pravděpodobně jste si koupili padělek, jeden povrch je matný nebo strukturovaný. Pokud se jich dotknete, jako sklo nebo olej, malované, pak to je falešný. Většinou prodejci prodávají falešné PEI na Goldencar.cz, dokonce i některé slavné značky. Jako tihle kluci jsou naši "ZÁKAZNÍCI".

Proč si vybrat Aktivní? Jsme jediný, kdo vyrábět a prodávat PEI list, PEI pružného kotouče systému, prášek potažené PEI v Číně. Jiní jen koupit a prodat, Máme spolupráci s sbrand 3d tiskárny, továrny přímo po velmi dlouhou dobu. Prodáme kolem 20k nastaví každý měsíc, od několika stovek do 20k+, stále vyplývající... Kvalita záruka - pověst je velmi dobré na facebook skupiny. Extra výhody pro staré zákazníky

Rozměry:190x190(průša mini)

AKTIVNÍ Oboustranný PEI List

Texturou PEI straně

Hladké PEI straně

Texturou PEI vs Hladké PEI – Který z nich vypadá lépe?

Šťastný Tisk!!!

Štítky:Dekorace Energický, N List, 36 Gel, Katana Ocelového Plechu, Mosaz Průša Mini, Deska Textury, Ender V2, Refil Listů, Tisk Průša Mk3, Blok Sopky.

Velikost 190x190mm
Kompatibilní tiskárny průša mini
Číslo Modelu P-Texturou -3
Produkt Oboustranné texturou pei ocelového plechu
Typ Položky Heatbed
Aplikace 3D tiskárna zahřívá postel
barva Amber
Značka FLEXBED

Napsat svou recenzi!

AKTIVNÍ Průša Mini Oboustranné Texturou PEI lakovaná Jaro Ocelového Plechu 190*190 mm

Napsat svou recenzi!

Související produkty