Osmium Os míč Korálek Čisté 99.95% Periodické Tabulce prvků Vzácných zemin, Vzácné Kovové Prvky pro Výzkum Obor Vzdělání laboratorní

896.54 Kč

Dostupnost: Skladem

g641

Popis Produktu

Osmium korálky Os>=99.95%Osmium vzácné kovy vzácných zemin

Tyto krásné kousky z pevné kovové osmium jsou rozpuštěné v naší vlastní vysoké teploty pece. Jsou velmi vysoké čistoty (99.95%) a certifikát analýzy je k dispozici. Osmium je mimořádně hustá prvek (22.59 g na krychlový cm) a nejtěžší v periodické tabulce. Je členem platinové skupiny kovů a má charakteristickou, atraktivní modré obsazení. Budete překvapeni, jak těžké tyto pevné kousky cítit.

Rozsah použití: Používá se, aby se vysoká tvrdost slitiny. Osmium s rhodium, ruthenium, iridium nebo platina, slitiny, který se používá jako gramofon, plnicí pero, a ložiska v hodiny a hodinky.

Podrobnosti O Produktu Ukázat

Hlavní Produkty

Periodická Tabulka (Všechny prvky, se modrá barva může být k dispozici u nás)

O Lodní Dopravy

Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně China Post Registrované Letecké Pošty,Goldencar.cz Standardní Doprava, ePacket, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, DHL, EMS, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání.

Pokud lodní společnosti nejsou dodávány iterms do vaší země .

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo Ali TradeManager. Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl !

Po Prodeji a Feekbacks

Po Prodeji a zpětné Vazby Vám spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Vaše povzbuzení a podporu, je náš neustále vpřed.

Děkuji moc!!!

Nejlepší Přání!

Štítky:Ruthenium, Magnet Poklad, Neodymový Magnet Míč, Kulatý Míč Magnety, 5mm Magnet, Magnet Neodym, Koule Magnety 5mm, Míč Magnet, Hydroxid Sodný Kov, Hry, Petanque Koule.

Tvar Blok
Typ MĚKKÉ
Aplikace Průmyslové Magnet
Číslo Modelu Os
S Otvory No
Kompozitní Vzácných Zemin Magnet

Napsat svou recenzi!

Osmium Os míč Korálek Čisté 99.95% Periodické Tabulce prvků Vzácných zemin, Vzácné Kovové Prvky pro Výzkum Obor Vzdělání laboratorní

Napsat svou recenzi!

Související produkty