Z-Wave Plus Dotykový Panel Vypínač MCO HOME MH-S312 EU868.42MHz 2 gang ON/OFF vypínač pro světlo motorické ovládání TV

1 332.01 Kč

Dostupnost: Skladem

g643

Z-Wave Plus Dotykový Panel Přepínač

Nástěnný spínač s 2 integrované spínače relé a scéna řadič. Relé lze ovládat jak pomocí dotykové spínače, které jsou integrovány do povrchu skla, a přes Z-Wave příkazy. Relé lze přepnout 2 zatížení s až 1100 wattů každý. Vedle místní spínací zařízení lze použít k ovládání 2 skupin přímo související zařízení.

Zdi spínač může být snadno připojen k elektrické zatížení bez instalace zapuštění modul zvlášť. Relé jsou umístěny uvnitř modulu, který je připojen přímo na sklo dotykové tlačítko. S tím MCO Doma zdi vypínač můžete nahradit jakýkoliv přepínač vložit nebo přepínač. Zdi přepínač může být namontován na každém flush box.

S elegantní skleněné nástěnné vypínače tím, MCO Doma, můžete snadno integrovat již nainstalována světla do vaší domácí automatizace sítě. Bez nutnosti instalovat nový kabel, můžete přepínat osvětlení, jako obvykle přes zeď přepínač – ale díky Z-Wave technologie také pomocí dálkového ovládání, smartphone nebo čidlo řízené automatizace.

Vlastnosti: Elegantní navržen tak, skleněný panel s capactive touch tlačítka pro Snadné instalace a stabilní výkon omítku v 86*86mm náměstí, spojovací skříňky ( UK Typ ) Napájecí napětí: 85~260VAC, 50/60Hz Maximální Zatížení : 2 x5A Z-Wave frekvence: 868.42 MHz(EU) Nástěnný spínač s 2 integrované relé a scéna řadič Stylový skleněný dotykový spínač (bílá) se dvěma tlačítky Připravený-k-fit, vč. sklo rám Nahrazuje kompletní stěny přepínač 2 Relé s až 1100 W / 230VAC každý Integrovaný LED indikátor stavu Umožňuje Sdružení Pro 3-vodičové systémy, neutrální zapotřebí Bezdrátová Technologie: Z-Wave Plus Pozor : podsvícení tlačítka je zelená a oranžová, ani modrá barva !!!

Štítky:Z Wave Power Strip, 3 Z Vlny, Termostat Z Vlny, Neo Z-wave, Z Vlny Ventil, Z-wave Controller Mini, Cisco Switch Domů, Stand Light Dálkové Ovládání, Ihomecam, Z-wave Vypínač Zeď.

Číslo Modelu MH-S312
Původ KN(Původu)
Značka BADODOSECURITY

Napsat svou recenzi!

Z-Wave Plus Dotykový Panel Vypínač MCO HOME MH-S312 EU868.42MHz 2 gang ON/OFF vypínač pro světlo motorické ovládání TV

Napsat svou recenzi!

Související produkty