10ks , B8x40mm Laboratorní Magnetická Míchačka Mixér Bílé Míchejte, Tyče , Magnetické Míchací Tyče s Otočným Kroužkem

469.40 Kč

Dostupnost: Skladem

g722

Vlastnosti produktu 1.Velikost: 8 X 40 mm ( průměr x délka) 2. Množství: 10pcs 3. Tvar:válec Bez Otočného Kroužku 4. Materiál: PTFE (Polytetrafluorethylen) 5. Nové a Silné Magnetické, Vysoce kvalitní a Přesné velikosti 6.Non-toxické,Žádné adheze,Vysoká /Nízká teplotní odolnost,odolnost vůči Povětrnostním vlivům 7.Poznámka: dlouhodobé dodávky, vítejte velkoobchod popis Produktu 1.Vysoce kvalitní, Silné Magnetické, Nové A Čisté A Roztomilý 2.Vysoká teplota: použití pro provozní teploty až do 250 ° c 3.Odolnost proti korozi: pro většinu chemikálií a rozpouštědel, ukazuje inertní, silné kyseliny a zásady odpor, vody a různých organických rozpouštědel 4.Vysoké mazání: nejnižší koeficient tření v pevných materiálech, 5. Nízká teplotní odolnost: dobrá mechanická pevnost, i když teplota klesla na -196 ° c, může také udržovat 5% tažnost 6.Přilnavost: s nejmenší povrchové napětí v pevný materiál, žádná přilnavost k jakékoliv látky 7.Povětrnostní odolnost: dlouhodobá expozice do atmosféry, povrchu a výkon zůstává beze změny, tam je B06B plastu v nejlepší stárnutí životě 8.Non-toxické: s fyziologické setrvačnosti, jako umělé cévy a orgány dlouhodobé implantaci in vivo žádné nežádoucí účinky

1.Obvykle, loď in1--3 Obchodní den s dobrou balení. Vítejte, kontaktujte nás pro slevu, pokud vaše objednávka je velmi velký . 2.Máme loď všechny oblasti na celém světě China Post Registrovaných Air,ePacket,Singapur Post,China EMS,DHL a ect, s sledovací číslo. přepravní náklady je reasonalbe a dorazí mnohem rychleji ! 3.Veškeré zboží bude zabaleno perfektně na základě našich bohatých zkušeností,Žádné zlomené, když si otevřete okno, pomoci, aby se fotografie ve 12hodin, vrátíme vám peníze pro vás ! 4.Neváhejte nás kontaktovat v případě, že nejsou spokojeni , slibujeme, že budeme řešit porblem s naší upřímnosti a vášně!

--------- Můj Store Link ---------

Štítky:Magnetické Míchací Tyče, Magnatic Za Stálého Míchání Bar, Magnet Telescop, Mikro Magnetické Míchadlo Bar, Magnetické Míchadlo Bar, Laboratorní Třepačce, Teflonové Míchadlo Bar, Kuchyně Metla, Laboratorní Míchadlo, Mini Magnetické Míchadlo.

Číslo Modelu B8x40
Značka VĚRNÝ
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

10ks , B8x40mm Laboratorní Magnetická Míchačka Mixér Bílé Míchejte, Tyče , Magnetické Míchací Tyče s Otočným Kroužkem

Napsat svou recenzi!

Související produkty