Pomalé Oživení Paměťové Pěny Polštář Krční Kontury Polštář pro Bolest Krku Proti Chrápání Straně Pražce, Polštáře se prát v Pračce Polštář

298.63 Kč

Dostupnost: Skladem

g845

Obsah balení:

1 X Polštář

Specifikace:

Název produktu: 50*30*7-10 CM Pomalé Oživení Paměťové Pěny Polštář Krční ContourPillow pro Bolest Krku Proti Chrápání Straně Pražce, Polštáře se prát v Pračce Polštář Zdravotní Polštář

Materiál: Paměti bavlna

Hmotnost: přibl.560g

Velikost: 50*30*7-10cm

Barva: Bílá

Vlastnosti:

1.POCIT, SPÁT NA CLOUD: Tato paměť pěny polštář pro spaní umožňuje eliminovat tlakové body na krku a hlavy, pomáhá uvolnit svaly a jemně přemluví sinus pasáže otevřít, což je skvělé pro chrápání, nespavost, stres a úzkost úlevy.

2.KRČNÍ POLŠTÁŘ PRO BOLEST v KRKU: Váš lékař vám řekl, jak vybrat správný polštář, aby zmírnit bolest v krku: nižší polštář pro záda a žaludek spaní, a vyšší polštář straně spaní pro přírodní zarovnání páteře. Naše contourpillow s ergonomickým designem nabízí 3 zóny podporují správné zarovnání páteře pro všechny pražce: dolní centrum pro záda a břicho pražce, a 2 vyšší konvexní díly pro boční pražce.

3.VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY: Naše memory foam materiál je bez Pbde, TCEP zpomalovače hoření, rtuť, olovo, těžké kovy, formaldehyd a ftaláty. Ten v pračce povlak na polštář řemesla s největší kvalitu prodyšné a hypoalergenní vytvořit kůže, příjemný povrch na dotek pro váš obličej.

4.DLOUHO-TRVAJÍCÍ: Uložit své peníze tím, odolný polštář. Polštáře v levné polyester nebo drahé peří ztratí tvar v průběhu času. Ale tenhle paměťové pěny nechce jít bytu.

Štítky:Výšivky Polštář, Prsten Polštář Zdravotní, Chrápání Zátkou, Nafukovací Krční Krční Trakci, Bílý Klín Polštář, Pěnou Memory Pillow, Contour Polštář, Vysoce Kvalitní Polštář, Kryt Pilow, Bolest V Krku Polštář.

Tkanina Počítat Další
Číslo Modelu polštář
Počet Podprocesů Další
Vzor Typu Solidní
Použití Ložní prádlo
Náplň Paměťové Pěny
Funkce Paměť
Materiál Další
Stupeň Třída
Část Krk
Sada Typ No
Tvar Obdélník
Původ KN(Původu)
Hmotnost 0-0.5 kg

Napsat svou recenzi!

Pomalé Oživení Paměťové Pěny Polštář Krční Kontury Polštář pro Bolest Krku Proti Chrápání Straně Pražce, Polštáře se prát v Pračce Polštář

Napsat svou recenzi!

Související produkty