Pikatec home

REVOLUČNÍ OCHRANA POVRCHŮ VE VAŠÍ DOMÁCNOSTI

 

Nanokosmetika pro ochranu povrchů v domácnosti Pikatec HOME. Pokud neustále leštíte skleněný kout, nerezovou lednici nebo lakovaný nábytek Pikatec HOME je určený právě pro Vás. Po aplikaci ušetříte desítky hodin práce a navíc zamezíte stárnutí nábytku nebo vybavení.

CHráněné povrchy odpuzují vodu, mastnotu, prach a méně se špiní. Ošetřené plochy také brání v růstu bakterií a plísní. S Pikatecem ušetříte až 80%  času, který jste věnovali úklidu, tak jaký máte důvod to nezkusit?

Sada pro koupelny a domácnost

Cena: 1 599 Kč

Sada nanokosmetiky PIKATEC nejen pro ošetření koupelen. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby (umyvadla, obklady včetně spár), plastové vybavení jako např. vaničky sprchových koutů, ochranu nerezových materiálů, která je vhodná i pro ošetření vodovodních baterií a ochranu skel například pro zástěny sprchových koutů a zrcadla. Celkově vystačí na 28 m2.

Střední sada pro domácnost

Cena: 3 599 Kč

Velká sada nanokosmetiky PIKATEC pro ošetření téměř všech povrchů v domácnosti. Obsahuje ochranné politury na keramické povrchy a dlažby (umyvadla, obklady včetně spár), plastové vybavení, ochranu nerezových materiálů, která je vhodná i pro ošetření vodovodních baterií, ochranu skel a zrcadel, ochranu textilních i kožených sedaček a jiného vybavení z těchto materiálů, dále lakovaných povrchů a ochranu přírodních dřev. Sada vystačí na ošetření 66 m2 různých povrchů.

Velká sada pro domácnost

Cena: 9 999 Kč

Velká, luxusní sada nanokosmetiky PIKATEC pro domácnost. Vystačí na ochránění 226 m2 různých povrchů.

Ceník Pikatec Home