Ruční myčka aut Zlín

Naše služby

Šetřete čas i peníze

Vyberte si okruh služeb, které Vás zajímají. Jsme tu i pro ty nejnáročnější z Vás a v naší nabídce si vybere každý ať už se jedná o ruční mytí exteriéru aut, čištění interiéru, desinfekci, renovaci laku nebo jiné doplňkové služby. A to vše v dostupné ceně v centru Zlína.

Ruční mytí aut | Exteriér
Čištění EXTERIÉRU

Každý touží po autu, které se bude navenek lesknout a oslňovat svou krásou okolí. Toho umíme docílit hned několika programy a společně vybereme ten nejlepší pro Vás a Vaše vozidlo.

Ruční mytí aut | Interiér
Čištění INTERIÉRU

V čistém a voňavém interiéru je radost sedět a cestovat. Čistý vůz Vás navíc dokonale reprezentuje a záleží jen na Vás, který z našich balíčků si vyberete a co vše po nás budete požadovat. Jsme tu pro Vás a Vaši radost z jízdy v čistotě.

Ruční mytí aut | Další služby
Doplňkové SLUŽBY

Nadstandartní péče o interiér v podobě dezinfekce klimatizace, či ochrany plastů a látkových povrchů? Nebo vosky, keramické ochrany a renovace laku? To vše a mnohem víc Vám rádi nabídneme.

Proč si nás vybrat

Ruční mytí aut Zlín
Zkušený tým

Vsázíme na stálý a pravidelně proškolovaný tým zaměstnanců, který se snažíme vhodně doplňovat. Většinu z nás již dlouhodobě osobně vídáte což svědčí  o oboustranné spokojenosti.

Přidaná hodnota

Hledáme nové postupy pro zkvalitnění a zefektivnění naší práce, ale nezapomínáme, že rozhodující při tom všem je detail, který utváří konečný dojem k Vaší spokojenosti.

Skvělá poloha

Najdete nás přímo v srdci Zlína v parkovacím domě OC Zlaté Jablko, kde můžete zaparkovat na našem vyhrazeném parkovišti bez placení parkovného. Užijte si nákupy, kino, masáž či procházku Zlínem zatímco my pracujeme.

Moderní technologie

Moderní postupy, moderní přístroje to je základ naší práce. Máme dostatečné zázemí poskytnout ty nejlepší služby i když nesmíme zapomenout, že naší velkou předností je osobní kontakt, na kterém si velmi zakládáme.

Tak co? Uděláte Vašemu autu radost?