Další služby

Nadstandartní péče o interiér v podobě dezinfekce klimatizace, či ochrany plastů a látkových povrchů? Nebo vosky, keramické ochrany a renovace laku? To vše a mnohem víc Vám rádi nabídneme.

Dezinfekce interiéru ozónem

Velmi účinná dezinfekce interiéru pomocí air-fresh aplikátoru. Vyčistí klimatizaci Vašeho vozu, odstraní zápach a provoní interiér svěží vůní dle Vašeho výběru. Díky speciálnímu složení působí i na velmi těžko dostupných místech, svislých místech i stropnicích a neklesá ihned k podlaze.

Tekutý stěrač

Používáme aplikační sady Pikatec , které na skle vytváří neviditelnou hydrofobní vrstvu odpuzující vodu i nečistoty. Za deště tak není nutné zapínat stěrače. Při rychlosti vyšší jak 60 km/h voda ze skla sama rychle odtéká a vy máte čistý a jasný výhled. Účinkuje až 3 měsíce.

Golden Car Zlín - Picatec Car
Keramická ochrana Pikatec

Profesionální dokonalá komplexní péče o lak, skla, plasty a kola Vašeho auta. Použitá nanotechnologie dokáže chránit lak před menšími škrábanci, výrazně snižuje přilnavost nečistot, chrání před UV zářením a oxidací povrchové vrstvy. Má ohromující lesk a trvanlivost.

Renovace světlometů

Zašlé, poškrábané a tmavé světlomety, které nedostatečně svítí budou zase jako nové. Požíváme renovační sady Meguiars, které jsou vhodné pro renovaci světlometů a ostatních povrchů z čirého plastu. Aplikace Vám navíc ochrání světlomety na další jeden rok před další povrchovou degradací.

Vosk

Jednou z variant ochrany  laku Vašeho vozu může být aplikace prémiového tvrdého vosku obsahujícího přírodní Carnaubu a polymery, které vytváří dlouhotrvající ochranu a lesk po dobu několika měsíců. Používáme vosky značky Meguairs pro jejich vysokou kvalitu a tradici.

Odstranění reklamních polepů

Šetrně odstraníme polepy z Vašeho auta a je jedno zdali se jedná o fólii nebo klasické nálepky. Jsme schopní odstranit také tónovací fólii z Vašich skel včetně zbytkového lepidla. Na základě individuální konzultace jsme schopni po odstranění polepů vyleštit lak a dorovnat tak rozdíly v barevnosti.

Doplnění vody do ostřikovačů

Již žádné poloprázdné obaly od vody do ostřikovačů v autě. Při pravidelných údržbách/čištění Vašeho vozu Vám doplníme pouze tolik množství, kolik je třeba ať už se jedná o letní nebo zimní směs.

Tepování

Pomocí profesionálních přístrojů značky Nilfisk dokážeme vyčistit veškeré látkové povrchy, které vykazují výrazné znečištění. Odstraníme skvrny, zápach, bakterie, plíseň v celém interiéru včetně stropu, výplně dveří, sedaček, koberců a také kufru vašeho auta. Doporučujeme nechat u nás auto vysušit pomocí přenosných ventilátorů.

Renovace laku

Renovujeme veškeré defekty laku jako jsou škrábance, skvrny, oxidace, pozůstatky po ptačím trusu nebo po míze ze stromů formou strojního leštění laku. Před samotným leštěním nabízíme individuální konzultaci kde zhodnotíme stav laku a vyhodnotíme další postup včetně časové náročnosti a cenové nabídky.

ČIŠTĚŇÍ A IMPREGNACE KŮŽE S VITAMÍNY

V případě koženého čalounění v interiéru Vám nabízíme hloubkové čištění zašlé, mastné nebo jinak znečištěné kůže, následně provedeme impregnaci, která tento materiál vyživí, ochrání a dodá kůži její původní vzhled. K materiálům přistupujeme velmi zodpovědně za použití šetrné chemie.

MYTÍ MOTORU A IMPREGNACE PLASTOVÝCH ČÁSTÍ

Váš motor a motorový prostor zbavíme mastnoty a odolného znečištění s veškerou opatrností vůči elektroinstalaci. Veškeré plastové a gumové části následně ochráníme proti vysokým teplotám a dodáme jim opětovný lesk.